Brožúra o projekte Voda v krajine

 

Brožúra o projekte Voda v krajine, ktorú spracovali žiaci Piaristickej spojenej školy sv. Jozefa Kalazanského v Nitre. Brožúra sú články preložené do anglického a nemeckého jazyka.

Plagát k záverečnej konferencii o manažmente vôd dňa 5. júna 2015

voda-plagat-IIIm

 

Pozvánka na Konferenciu o manažmente vôd 5. 6. 2015

 

Informácie o konferencii sú zverejnené aj na stránke Nitrianskeho informačného systému tu.

PozvankaVoda5-6

Deň otvorených dverí 2014

 

V rámci dňa otvorených dverí, ktorý sa konal 9. decembra 2014 informovali naši žiaci aj o projekte Voda v krajine.

 

Reportáž v rádiu Regina Voda v krajine

 

Dňa 8. decembra 2014  bola v rádiu Regina (RTVS) odvysielaná reportáž k projektu Voda v krajine. Reportáž bola odvysielaná pri príležitosti vstupnej konferencie ku projektu. O projekte iformovali žiaci a pedagógovia projektového tímu našej a partnerskej školy Heilig – Geist – Gymnasium Würselen.

Celú reportáž si môžete vypočuť .

 

 

Videokonferencia s Würselenom

 

Dňa 28. januára 2015 sa uskutočnila videokonferencia s partnerskou školou z Würselenu. Cez Skype sa virtuálne spojilo 12 žiakov a traja pedagógovia z partnerskej školy s našimi vybranými 4 žiakmi z pracovného tímu (Veronika Klobušická, Kristína Jahnová, Lucia Ivančíková, Romana Szabóová) a tromi pedagógmi projektového tímu (PaedDr. Zuzana Turčeková, RNDr. Monika Gregušová, Mgr. Marcela Jahnová).

 

Viac fotografií vo fotogalérii.

 

Publikované informácie aj na stránke partnerskej školy z Würselenu www.hgg-broich.de

SkypeDE

 

 

Reportáž v TV Nitrička

 

Konferencie o Manažmente vôd konanej dňa 6. 5. 2015 sa zúčastnili aj médiá: TV Nitrička a fotograf Mestského úradu Nitra. Krátka reportáž z tohto podujatia bola odvysielaná v TV Nitrička v spravodajstve v termíne 6. 6. 2015 a celý nasledujúci týždeň.

 


O našej konferencii informuje aj stránka Mestského úradu v Nitre.

 

Kalazanské športové hry

 

Dňa 21. októbra 2015 sa uskutočnili na našej škole Kalazanské športové hry. Kalazanské hry spájajú v športových disciplínach naše tri piaristické školy - Nitru, Prievidzu a Trenčín. V rámci Kalazanských hier naši žiaci medzi jednotlivými športovými disciplínami informovali žiakov partnerských škôl o projekte Voda v krajine.

 

 

 

 

Reportáž o Kalazanských hrách a projekte Voda v krajine uvrejnená na www.mojaNitra.sk, reportáž spracovala redaktorka Daniela Hrnčárová. 

Kalazanske-hry